25 listime të gjetura

Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

20,000 ALL/muaj

Hyrja ndodhet ne Shtepi private kati dyte ne nje zone shum te qete prane sportit te vjeter e mobiluar me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet bashkkohor [...]

 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

Shitet Shtepi Private 3+1

ALL 6,500,000

Shtepi private e cila eshte ne gjendje te mireNdodhet afer Kryqezimit te Cerrikut buze rruges kryesoreMe certifikate te rregullt pronesie Kontaktoni n [...]

 • Shitet Shtepi Private 3+1
 • Shitet Shtepi Private 3+1
 • Shitet Shtepi Private 3+1

Shitet 2 shtepi private ne fushemret pran njera-tjetres

ALL 10,000,000

Shtepite jan ne gjendje shum te mire te ndertuar viteve te fundit te mobiluara me cdo gje te re nuk u mungon as gje qe i nevojitet nje shtepie .Ambienti i [...]

 • Shitet 2 shtepi private ne fushemret pran njera-tjetres
 • Shitet 2 shtepi private ne fushemret pran njera-tjetres
 • Shitet 2 shtepi private ne fushemret pran njera-tjetres

Shitet Vile 2 Katshe Kati Pare Lokal Lagjja 5 Maji

300,000 - 270,000

 Nje super vile ndodhet buze rruges kryesore ke 5 maji e pozicjonuar shum mire mundesi edhe per aktivitetin e biznesi ne katin e pare qe aktualisht es [...]

 • Shitet Vile 2 Katshe Kati Pare Lokal Lagjja 5 Maji
 • Shitet Vile 2 Katshe Kati Pare Lokal Lagjja 5 Maji
 • Shitet Vile 2 Katshe Kati Pare Lokal Lagjja 5 Maji

Shitet Vile 2 kateshe + trualle 510m2 total ne Lunder mbrapa qendres tregtare TEG

€ 180,000

Vila ndodhet  ne zonen me te kerkuar te momentit afer TEG mundesi shum e mire dhe me nje cmim shum te arsyeshem per vleren qe ka ai vend ,vila ndertim [...]

 • Shitet Vile 2 kateshe + trualle 510m2 total ne Lunder mbrapa qendres tregtare TEG
 • Shitet Vile 2 kateshe + trualle 510m2 total ne Lunder mbrapa qendres tregtare TEG
 • Shitet Vile 2 kateshe + trualle 510m2 total ne Lunder mbrapa qendres tregtare TEG

Shitet Vile 2 katshe +Trualle afer shkolles Araniti

€ 190,000

Vila eshte ndertimi ri cilsore ne rrugen kryesore ku kati i pare shfrytzohet per aktivitet te ndryshme biznesi mundesi shum e mire pasi vila ka goxha hapsi [...]

 • Shitet Vile 2 katshe +Trualle afer shkolles Araniti
 • Shitet Vile 2 katshe +Trualle afer shkolles Araniti
 • Shitet Vile 2 katshe +Trualle afer shkolles Araniti

Jepen me qera 2 hyrje 1+1 edhe 2+1 afer clab havanes kati pare i nje vile te re private

10,000 ALL/muaj

vila eshte e re  ne gjendje te mire 1+1 ka dhome gjumi te mobiluar guzhin dhe jepet 10,000 muaj .gjithashtu edhe 2+1 e mobiluar me 2 dhoma gjumi guzhi [...]

 • Jepen me qera 2 hyrje 1+1 edhe 2+1 afer clab havanes kati pare i nje vile te re private
 • Jepen me qera 2 hyrje 1+1 edhe 2+1 afer clab havanes kati pare i nje vile te re private
 • Jepen me qera 2 hyrje 1+1 edhe 2+1 afer clab havanes kati pare i nje vile te re private

Shitet vile me bace shum pran STADIUMIT

€ 107,000

Nje super vile nje ambjent shum i rehatshem qe te krijon komoditetin qetsin e fshatit nderko qe je ne brenedesi te qytetit e mobiluar me te gjitha ne gjend [...]

 • Shitet vile me bace shum pran STADIUMIT
 • Shitet vile me bace shum pran STADIUMIT
 • Shitet vile me bace shum pran STADIUMIT
Kërkim i avancuar
Kategoria

Monedha

Çmimi shitjes

Çmimi qirasë

Fushat e kategorise

Përcaktimet shtesë

Sipërfaqja