18 listime të gjetura

Jepet me Qera Ambjent Biznesi

20,000 ALL/muaj

Ambjenti ofron nje mundesi shume te mire Biznesi, per te gjithe ata qe kane ne plan hapjen e nje Biznesi te tyre. Organizimi i brendshem e bene shume te pe [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi

Jepet me Qera Ambjent Biznesi

15,000 ALL/muaj

Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme i pa mobiluar ku ju le hapsir per te krijuar biznesin tuaj ideal ka siperfaqe prej 15.5m2 dhe [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi

Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit

€ 110,000

Pozicionimi ambjentit te ofron mundesi shum te mire per shumllojshmeri aktivitetesh Nje nder zonat me te populluar te qytetit ku nuk mungon levizja ne [...]

 • Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit
 • Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit
 • Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit

Shitet Ambjent Biznesi afer Pedagogjikes

€ 110,000

Mundesi shum e mire Ambjenti i ri buze rruges kryesore Zone dhe vend i pershtatshem per cfar do lloji biznesi Ambjenti disponon certifikat te rre [...]

 • Shitet Ambjent Biznesi afer Pedagogjikes
 • Shitet Ambjent Biznesi afer Pedagogjikes
 • Shitet Ambjent Biznesi afer Pedagogjikes

Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut

4,320 €/muaj

Vendi i pershtatshem per cfar do lloji aktiviteti si Supermarket Fasoneri etj.Zone e populluar levizje ne cdo orar te dites.Ambjenti disponon hapsir para p [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut

Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia

60,000 ALL/muaj

Ambjenti eshte 150m2 ndodhet ne zone te populluar ku ka levizje ne cdo ore te dites buze rruges kryesore kati 2 i nje vile me ballkon fazad nga rruga ku te [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia
 • Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia
 • Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia

Jepet me qera ambjent biznesi ne qender ke kryqzimi dinamo

80,000 ALL/muaj

Super ambjent per aktivitet te ndryshme biznesi ne gjendje shum te mire ,mundesi shum e mire per ato qe kan ne dore nje plan biznesi ky eshte raste shum mi [...]

 • Jepet me qera ambjent biznesi ne qender ke kryqzimi dinamo
 • Jepet me qera ambjent biznesi ne qender ke kryqzimi dinamo
 • Jepet me qera ambjent biznesi ne qender ke kryqzimi dinamo