0 listime të gjetura

Shitet vile 2 kateshe ne Elbasan

€ 110,000

Vile dy kateshe me ndertim cilesor , e ndodhur ne nje zone shume te mire dhe me prespektive , kati pare eshte i pershtateshem per  aktivitet biznesi. [...]

 • Shitet vile 2 kateshe ne Elbasan
 • Shitet vile 2 kateshe ne Elbasan
 • Shitet vile 2 kateshe ne Elbasan

Shitet vile 4 kateshe ne Korce

€ 480,000

Vila ndodhet ne nje zone shume te mire te qytetit te Korces, ka ndertim te ri dhe cilesor, me nje siperfaqe totale 1060m2. Eshte e pershtateshme per cdo ll [...]

 • Shitet vile 4 kateshe ne Korce
 • Shitet vile 4 kateshe ne Korce
 • Shitet vile 4 kateshe ne Korce

Shitet vile kati i 3

€ 65,000

Vila ndodhet në një zonë shumë të mirë, ka ndertime cilësore , kati i tretë  është i pamobiluar dhe përbëhet nga dy dhoma gjumi sallon kuz [...]

 • Shitet vile kati i 3
 • Shitet vile kati i 3
 • Shitet vile kati i 3

Shitet vila 5 katshe

€ 0

Jeni duke menduar per nje aktivitet biznes ne e kemi nje super vend shitet nje vile ne nje zon goxha te populluar te qytetit vila eshte ne gjendej shum te [...]

 • Shitet vila 5 katshe
 • Shitet vila 5 katshe
 • Shitet vila 5 katshe

Vile 2 kateshe ne Fushembret

€ 75,000

Vile 2 katëshe  ndodhet   ne Fushëmbret, ka nje ndërtim te ri dhe cilësor. Kati i dytë përbëhet nga 2 dhoma gjumi , sallon-kuzhinë d [...]

 • Vile 2 kateshe ne Fushembret
 • Vile 2 kateshe ne Fushembret
 • Vile 2 kateshe ne Fushembret

Vile 3 kateshe

300,000 - 290,000

Kjo vilë 3 kateshe ndodhet në  një zonë shumë te mirë, shumë  afër qendrës se Elbasanit. Kati i parë është 85 m2 , një ambient i pë [...]

 • Vile 3 kateshe
 • Vile 3 kateshe
 • Vile 3 kateshe

Shitet vile 2 kateshe

€ 65,000

Vilë e re , me ndërtim shumë cilësor sipërfaqja totale 330 m2 , e ndodhur në një zonë shumë te mirë  te Elbasanit. Eshtë dy katëshe , kati [...]

 • Shitet vile 2 kateshe
 • Shitet vile 2 kateshe
 • Shitet vile 2 kateshe

vile 3 katshe

€ 100,000

OKAZION  Shitet Vilë 3 Katëshe ne Fushëmbret Elbasan. Shtëpia e ndertuar ne vitin 2002 ështe ne gjëndje shume te mire e mobiluar uje drita [...]

 • vile 3 katshe
 • vile 3 katshe
 • vile 3 katshe
Kërkim i avancuar
Kategoria

Monedha

Çmimi shitjes

Çmimi qirasë

Fushat e kategorise

Përcaktimet shtesë

Sipërfaqja