6 listime të gjetura

Jepet me qera dyqan afer parkut rina ne rrugen kryesore

30,000 ALL/muaj

Ambjent biznesi 75m2 buze rruges kryesore mundesi shum e mire per cfar do lloj aktiviteti pasi ka shum levizje ambjenti eshte i ri ne gjendje shum te mire [...]

 • Jepet me qera dyqan afer parkut rina ne rrugen kryesore
 • Jepet me qera dyqan afer parkut rina ne rrugen kryesore
 • Jepet me qera dyqan afer parkut rina ne rrugen kryesore

Shiten 2 dyqane Afer BAR SARA

ALL 6,000,000

Dyqanet jan ne pozicjon shum te pershtatshme per aktivitet biznesi pasi ndodhen ne rrugen kryesore ne nje zone qe ka shum popullaritet mund te besh cfar do [...]

 • Shiten 2 dyqane Afer BAR SARA
 • Shiten 2 dyqane Afer BAR SARA
 • Shiten 2 dyqane Afer BAR SARA

Shitet Ambient Biznesi 40m2 Tek Sara

€ 100,000

Ambienti ndodhet në një zone të përshtatëshme, pranë rrugës kryesore, në kushte shumë  te mira dhe me prespektivë për aktivitete tëndryshm [...]

 • Shitet Ambient Biznesi 40m2 Tek Sara
 • Shitet Ambient Biznesi 40m2 Tek Sara
 • Shitet Ambient Biznesi 40m2 Tek Sara

Dyqan

€ 35,000

Ambient i përshtatshëm për aktivitete biznesi te ndryshme, i ndodhur në një zonë  strategjike me prespektive.  [...]

 • Dyqan
 • Dyqan
 • Dyqan

Dyqan ne Shitje ose me Qera

€ 22,000       90 €/muaj

Dyqani është ne Rrugën Aleks Buda i përshtatshëm per aktivitete ne nje zonë te banuar.Mund te shfrytëzohet edhe si Parkim Makinash.Siperfaqa 32 m2.P [...]

 • Dyqan ne Shitje ose me Qera
 • Dyqan ne Shitje ose me Qera
 • Dyqan ne Shitje ose me Qera

Dyqan me qera

35,000 ALL/muaj

Jepet dyqani me qera në një zonë te përshtatshme per aktivitetin tuaj te biznesit .Dyqani ndodhet buzë rruge në nje zone te banuar dhe ështe ne gjë [...]

 • Dyqan me qera