Pronat premium

Shfaqja e të gjitha pronave në platformën Toska BCT që janë të përzgjedhura në seksionin e premium

Kategoritë e pronave

Renditja e të gjitha pronave në bazë të kategorive që aktualisht janë të listuara në platformën Toska BCT


Pronat e fundit

Shfaqja e të gjitha pronave në platformën Toska BCT që janë të shtuara së fundmi

Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

20,000 ALL/muaj

Hyrja ndodhet ne Shtepi private kati dyte ne nje zone shum te qete prane sportit te vjeter e mobiluar me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet bashkko [...]

 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

Shitet Toke Are 1864m2

ALL 20,000,000.00

Toka ndodhet ne rrugen kryesore ne segmentin Elbasan - Librazhd i pershtatshem per investim ka siperfaqe prej 1864m2 nje ane e Tokes esht e rrethuar 50m [...]

 • Shitet Toke Are 1864m2
 • Shitet Toke Are 1864m2

Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

€ 110,000

Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire dhe me te qete per sa i perket nivelit te jeteses qetesise dhe shume elementeve te tjera, ndodhet ne rrugen krye [...]

 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

€ 56,000

Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te qytetit pasi te ofron sherbimet e nevojshme per nje jetes sa me komode, Hyrja Shitet ne [...]

 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

Shitet Hyrje 2+1 Pran Universitetit Aleksander Xhuvani

ALL 3,000,000.00

Hyrja organizohet ne koridor ne sallon me ambjent gatimi dy dhoma gjumi nje tualet dhe ndodhet ne katin e pare te nje Pallati egzistues ne gjendje shume [...]

 • Shitet Hyrje 2+1 Pran Universitetit Aleksander Xhuvani
 • Shitet Hyrje 2+1 Pran Universitetit Aleksander Xhuvani
 • Shitet Hyrje 2+1 Pran Universitetit Aleksander Xhuvani
 • Shitet Hyrje 2+1 Pran Universitetit Aleksander Xhuvani

Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit

ALL 3,500,000.00

Hyrja ndodhet ne nje pallat egzistues ka struktur te rregullt dhe organizohet ne koridor qe bene shperndarjen e ambjenteve ne sallon me kuzhin dy dhoma [...]

 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit