58 listime të gjetura

Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

€ 110,000

Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire dhe me te qete per sa i perket nivelit te jeteses qetesise dhe shume elementeve te tjera, ndodhet ne rrugen kryesor [...]

 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

€ 56,000

Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te qytetit pasi te ofron sherbimet e nevojshme per nje jetes sa me komode, Hyrja Shitet ne kat [...]

 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit

ALL 3,500,000

Hyrja ndodhet ne nje pallat egzistues ka struktur te rregullt dhe organizohet ne koridor qe bene shperndarjen e ambjenteve ne sallon me kuzhin dy dhoma gju [...]

 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES

€ 65,000

Apartament i ri i mireadministruar me kushte bashkohore i investuar muajve te fundit,Zona ne te cilen ndodhet hyrja eshte buze rruges kryesore zone e zhvil [...]

 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES
 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES
 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES

Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit

€ 50,000

Nje super Okazion hyrje me siperfaqe 115m2Kati 2-te i mireorganizuar arreduar me kushte bashkohoreNje mundesi per te mos u humbur cmimi i negociushem  [...]

 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit
 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit
 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit

Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re

€ 29,000

Hyrja ndodhet ne pozicion dhe zone goxha te mire te qytetit Kati 3 i nje pallati egzistues me pamje ballkoni nga perendimi E Mobiluar dhe e inves [...]

 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re
 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re
 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re

Shitet Apartament 3+1 Ne Bulevardin Kryesor

€ 80,000

Nje super mundesi ne bulevardin kryesor hyrje me siperfaqe 180m2Hyrja eshte e mireorganizuar ne 3 dhoma gjumi sallon -guzhin tualetKati 2-te me ballkon me [...]

 • Shitet Apartament 3+1 Ne Bulevardin Kryesor
 • Shitet Apartament 3+1 Ne Bulevardin Kryesor
 • Shitet Apartament 3+1 Ne Bulevardin Kryesor

Shitet Apartament 2+1 ne bulevardin krysore

€ 42,000

Mundesi shum e mire ne zonen me strategjike te qytetit buze bulevardi krysor.Me Siperfaqe 78m2 kati 5- te nje pallati egzistues me ballkon me pamje nga bul [...]

 • Shitet Apartament 2+1 ne bulevardin krysore
 • Shitet Apartament 2+1 ne bulevardin krysore
 • Shitet Apartament 2+1 ne bulevardin krysore
Kërkim i avancuar
Kategoria

Monedha

Çmimi shitjes

Çmimi qirasë

Fushat e kategorise

Përcaktimet shtesë

Sipërfaqja