9 listime të gjetura

Shitet Toke Are 1864m2

ALL 20,000,000

Toka ndodhet ne rrugen kryesore ne segmentin Elbasan - Librazhd i pershtatshem per investim ka siperfaqe prej 1864m2 nje ane e Tokes esht e rrethuar 50m me [...]

 • Shitet Toke Are 1864m2
 • Shitet Toke Are 1864m2

Shitet parcel Ullishte perball Tregut Agro ushqimor

ALL 12,000,000

Po mendoni te investoni ne blerjen e nje parcele ullishte pasi vlerat nga kultivim vajit te ullirit jan fitimprurse treg i suksesshem ,ne e kemi kete munde [...]

 • Shitet parcel Ullishte perball Tregut Agro ushqimor
 • Shitet parcel Ullishte perball Tregut Agro ushqimor

Shitet toke ne Golemin e vogel Lushnje

ALL 2,500,000

Shitet 500 m2 toke are per shfrytzime te ndryshme sera etj eshte zona qe ka shum prodhimatri dhe garanton fitim ne kete sektor ,cmimin e ka goxha te arsyes [...]

 • Shitet toke ne Golemin e vogel Lushnje
 • Shitet toke ne Golemin e vogel Lushnje

Shitet Toke Truall buze Autostrades Lushnje -Fier

ALL 10,000,000

Shitet toke buze autostrades ne segmentin rrugor Lushnje -fier pozicjon shum i mire per aktivitet biznesi qe garanton sukses duke marr parasysh qe eshte se [...]

 • Shitet Toke Truall buze Autostrades Lushnje -Fier
 • Shitet Toke Truall buze Autostrades Lushnje -Fier

Toke 8 dylym

€ 240,000

Shitet 8 dylym toke are në një zonë te qetë dhe te  përshtatëshme per ndërtime te ndryshme. Toka është afër rrugës kryesore dhe ështe e pa [...]

 • Toke 8 dylym
 • Toke 8 dylym

Toke Are 1400m2

€ 40,000

Toka ndodhet ne nje zonë te përshtatshme per ndërtime te ndryshme, ka infrastrukturë rrugore te mirë dhe terren te drejtë. Eshte e pajisur me certifi [...]

 • Toke Are 1400m2
 • Toke Are 1400m2

Toke Are 1108 m2

€ 110,000

Toka ndodhet në një zonë strategjike, shumë pranë ish- qendrës tregtare Orti. Ka një infrastrukturë rrugore të përfunduar dhe të përshtatshme p [...]

 • Toke Are 1108 m2