Dyqan - SHITJE

Shiten 2 dyqane Afer BAR SARA

Bar Sara, Rruga Ibrahim Dinci, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 6,000,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

38 m2

Kati

1

Viti ndërtimit

2008

Rikonstruksioni

2013

Përshkrimi

Dyqanet jan ne pozicjon shum te pershtatshme per aktivitet biznesi pasi ndodhen ne rrugen kryesore ne nje zone qe ka shum popullaritet mund te besh cfar do lloji biznesi ka sukses ne te gjitha se eshte lagje qe ka shum levizje dyqanet jan me certifikata cdo gje ne rregull dhe jan ne gjendje te mire pasi kan qen aktiv ne aktivitet biznesi dhe pak investim duan dhe ja nis biznesit kontaktoni 0693040156

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Bar Sara, Rruga Ibrahim Dinci, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto

Të ngjashme