0 listime të gjetura

Jepet me qera Apartamenti 2+1 Ke NEPTUNI

200 €/muaj

Jepet me qera super apartament  afer Neptunit ne nje zon shum te mire aty ku levizja nuk pushon ne as nje ore te dites der ne mesnat ,zona me e prefer [...]

 • Jepet me qera Apartamenti 2+1 Ke NEPTUNI
 • Jepet me qera Apartamenti 2+1 Ke NEPTUNI
 • Jepet me qera Apartamenti 2+1 Ke NEPTUNI

shitet apartament 1+1 ne zonen e zaranikes

€ 38,000

Shitet Apartamenti 1+1 ne gjendje shum te mire i mobiluar me te gjitha cka i duhet nje shtepije ,ndertim cilsore i rregullt ne te gjitha certifikat pronsie [...]

 • shitet apartament 1+1 ne zonen e zaranikes
 • shitet apartament 1+1 ne zonen e zaranikes
 • shitet apartament 1+1 ne zonen e zaranikes

Jepen me qera 2 Garsoniere

ALL 8,000

Garsonieret jan ne gjendje te mire ne afersi market blirini garsonieret i kan te gjitha orjendit qe jan me te nevojshme per nje shtepi si guzhin ,lavatrice [...]

 • Jepen me qera 2 Garsoniere
 • Jepen me qera 2 Garsoniere
 • Jepen me qera 2 Garsoniere

shitet apartament 1+1 afer Sares

€ 34,000

Shitet apartamenti 1+1 ne nje nder zonat e preferuar te elbasanit afer Sares ,Apartamenti eshte ne gjendje shum te mire me mobilim te ri dhe cilsore me kus [...]

 • shitet apartament 1+1 afer Sares
 • shitet apartament 1+1 afer Sares
 • shitet apartament 1+1 afer Sares

shitet apartament 1+1

€ 35,000

Shitet apartamenti 1+1 tek pusi qe lahet vet ,apartamenti ka ndertim shume cilesor dhe mobilim shume te mire gjithashtu ka 2 ballkone ku njeri eshte me pam [...]

 • shitet apartament 1+1
 • shitet apartament 1+1
 • shitet apartament 1+1

Apartament 2+1 afer luleve

ALL 5,000,000

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te Elbasanit afer Grand hotelit , Apartamenti ka ndertim cilsor dhe eshte i mobiluar ne gjende te mire i rregullt me certifi [...]

 • Apartament 2+1 afer luleve
 • Apartament 2+1 afer luleve
 • Apartament 2+1 afer luleve

Apartament 1+1 me qira ne Qerret

65 €/muaj

Jepet rezidencë private me qira , kati i parë, përbëhet nga një dhomë gjumi, një kuzhinë dhe një tualet. Rezidenca jepet me cmim qiraje 65 euro. [...]

 • Apartament 1+1 me qira ne Qerret
 • Apartament 1+1 me qira ne Qerret
 • Apartament 1+1 me qira ne Qerret

Apatament 1+1 ne Pogradec

ALL 7,500,000

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë te mirë të qytetit të Pogradecit, përbëhet nga një sallon kuzhinë , një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndo [...]

 • Apatament 1+1 ne Pogradec
 • Apatament 1+1 ne Pogradec
 • Apatament 1+1 ne Pogradec
Kërkim i avancuar
Kategoria

Monedha

Çmimi shitjes

Çmimi qirasë

Fushat e kategorise

Përcaktimet shtesë

Sipërfaqja