Vila - SHITJE

Shitet Vilë Tre Katëshe

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 150,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

420 m2

Dhoma gjumi

5

Numri i dhomave

7

Numri i banjove

3

Viti ndërtimit

2005

Viti rikonstruksionit

2005

Kati

1

Përshkrimi

Shitet vilë tre katëshe në lagjen Haxhias. Vila ka një hapësirë totale prej 420 metrash katrorë ku 300 m2 është ndërtim dhe 120 m2 kopësht.  Kati i parë i vilës organizohet në një soxhorno, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati i dytë i viles organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Kati i tretë është papafingo. Cmimi është i diskutueshëm. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Informacione shtesë

Sipërfaqja

140

Sipërfaqja

140

Sipërfaqja

60

Dhoma

4

Dhoma

3

Dhoma

1

Banjo

2

Banjo

1

Banjo

0

Dhoma gjumi

3

Dhoma gjumi

2

Dhoma gjumi

0


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto