Vila - SHITJE

Shitet Vilë Katër Katëshe Bashkë Me Biznes

Rruga Janaq Kilica, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 550,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

467.8 m2

Dhoma gjumi

5

Numri i dhomave

8

Numri i banjove

4

Viti ndërtimit

2006

Viti rikonstruksionit

2006

Kati

1

Përshkrimi

 Vila organizohet në katër kate + bodrum. Kati i parë bashkë me bodrumin janë ambient biznesi i cili aktualisht është funksional. Kati i dytë organizohet në një sallon të madh + kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Kati i tretë organizohet në një sallon ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati i tretë është papafingo me dy dhoma  dhe një tualet. Secili ambient ka ballkon të bollshëm. Disponon dokumentacion të rregull me ceritifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156 / 054516868.

Informacione shtesë

Sipërfaqja

96.3

Dhoma

1

Banjo

1

Dhoma gjumi

0

Sipërfaqja

102.4

Dhoma

2

Banjo

1

Dhoma gjumi

1

Sipërfaqja

102.4

Dhoma

4

Banjo

2

Dhoma gjumi

2

Sipërfaqja

70.4

Dhoma

1

Banjo

1

Dhoma gjumi

1


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Janaq Kilica, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto