Vila - SHITJE

Shitet Vilë Dy Katëshe Në Lagjen Skëndërbej

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 11,000,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

280 m2

Dhoma gjumi

3

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

2

Viti ndërtimit

2000

Viti rikonstruksionit

2009

Kati

1

Përshkrimi

Shitet vilë dy katëshe në lagjen Skëndërbej. Sipërfaqja totale e pronës është 280 m2 nga e cila 98 m2 ndërtim dhe pjesa tjetër është  kopësht. Kati i parë organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë. Kati i dytë ka një dhomë gjumi, një tualet dhe një verandë. Vila  ka kopësht dhe një garazh, është e veshur e gjitha me sistem kapotë. Vila shitet totalisht e mobiluar si në foto. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto