Vila - SHITJE

Shitet Vilë 4-Katëshe E Përshtatshme Për Biznes Në Pikë Turistike Të Elbasanit

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 0

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

652.5 m2

Dhoma gjumi

12

Numri i dhomave

17

Numri i banjove

14

Viti ndërtimit

2004

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

1

Përshkrimi

Shitet vilë katër katëshe e përshtatshme e gjitha për biznes në pikë tepër të preferuar turistike të Elbasanit, në Gjinar. Kati i parë i pronës 152.5 m2 është lokal me dy tualete. Kati i dytë 152.5 m2 është i përshtatur për dhoma hoteli dhe një holl. Secila dhomë është me tualet. Dhe kati i tretë, por është i pa rregulluar. Kati i katërt , papafingo ka gjithashtu katër dhoma secila me tualetin e vet. Katet lidhen me njëri tjetrin me shkallë të brëndshme. Prona ka 500 m2 truall përqark, i përshtatshëm për parkim, lulishte, kënd lojrash etj. Disponon dokumentacion të rregullt me çerftifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Informacione shtesë

Sipërfaqja

152.5

Sipërfaqja

152.5

Sipërfaqja

152.5

Sipërfaqja

120

Dhoma

2

Dhoma

5

Dhoma

5

Dhoma

4

Banjo

2

Banjo

4

Banjo

4

Banjo

4

Dhoma gjumi

0

Dhoma gjumi

4

Dhoma gjumi

4

Dhoma gjumi

4


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto