Vila - SHITJE

Shitet Vilë + Papafingo Në Lagjen Skënderbej

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 260,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

300 m2

Dhoma gjumi

5

Numri i dhomave

7

Numri i banjove

3

Viti ndërtimit

2010

Viti rikonstruksionit

2013

Kati

1

Përshkrimi

Shitet vilë dy katëshe+ papafingo në lagjen Skënderbej. Vila ka një sipërfaqe prej 130 m2 për secilin kat. Kati i parë është i organizuar në një soxhorno së bashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Kati i dytë organizohet në një sallon, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Papafingoja organizohet në dy dhoma gjumi dhe një tualet. Vila ka vend për parkim, ka  nje magazine dhe gjithashtu është e pajisur me panele diellore. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Informacione shtesë

Sipërfaqja

130

Dhoma

2

Banjo

1

Dhoma gjumi

1

Sipërfaqja

130

Dhoma

3

Banjo

1

Dhoma gjumi

2


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto