Vila - SHITJE

Shitet Shtëpi Private Në Lagjen Sul Papri

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 170,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

275 m2

Dhoma gjumi

3

Numri i dhomave

5

Numri i banjove

1

Viti ndërtimit

1960

Viti rikonstruksionit

2015

Kati

1

Përshkrimi

Shitet vilë me truall në lagjen Sul Papri. Prona ka sipërfaqe totale 275 m2 ndërsa sipërfaqe ndërtimi 131 m2. Shtëpia organizohet në një sallon të madh bashkë me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe një tualet. Në hapësirën e jashtme ka një magazinë dhe hapësië për parkim. Disponon dokumentacion të rregullt me certifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni në 0693040156. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto