Vila - SHITJE

Shitet Shtëpi Private Në Lagjen Kala

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 7,000,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

310 m2

Dhoma gjumi

2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

2

Viti ndërtimit

1988

Viti rikonstruksionit

1988

Kati

1

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në lagjen "Kala". Shtëpia private ka një sipërfaqje prej 310m2 ,nga e cila 95 m2 është ndërtesë dhe 215 m2 është hapsirë e jashtme. Sipërfaqja prej 95 m2 organizohet nga një sallon ndenje ,një ambient gatimi ,dy dhoma gjumi ,dy tualete. Shtëpia private ka bodrum , magazina në oborr dhe bace përpara shtëpisë.Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto