Vila - SHITJE

Shitet Shtëpi Private Në Lagjen Haxhias

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 7,500,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

250 m2

Dhoma gjumi

3

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

1

Viti ndërtimit

1978

Viti rikonstruksionit

2022

Kati

1

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në lagjen "Haxhias". Shtëpia private ka një sipërfaqe prej 250 m2, nga e cila 111 m2 është shtëpia. Sipërfaqja 111 m2 organizohet nga një sallon ndenjeje dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe një tualet. Njëra anë e shtëpisë është e rrethuar me kopësht. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto