Vila - SHITJE

Shitet Shtëpi Private Në Belebe

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 90,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

466.8 m2

Dhoma gjumi

2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Viti ndërtimit

1998

Viti rikonstruksionit

2005

Kati

1

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në  Belebe .Sipërfaqja e pronës është  466.8 m2 nga e cila 117.5m2 është ndërtim dhe 349.3m2 është truall përqark.Shtëpia organizohet nga një sallon bashkë me ambientin e gatimit, korridori , dy dhoma gjumi dhe  një tualet.Shtëpia është e arreduar shumë mirë dhe shitet totalisht e mobiluar si në foto.Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto