Apartamente - SHITJE & QIRA

Shitet Ose Jepet Me Qera Apartament 2+1 Në Lagjen 5 Maj

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 50,000

Çmimi qirasë:

€ 250

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

88.71 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2009

Viti rikonstruksionit

2016

Kati

5

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 në lagjen 5 Maji. Apartamenti 88.71 m2 ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri pa ashensor. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe shitet me cmim të arsyeshem. Disponon dokumentacion të rregullt me certifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni në 0693040156.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto