Apartamente - SHITJE & QIRA

Shitet Ose Jepet Me Qera Ambient Biznesi Bashkë Me Ambient Banimi

Bradashesh, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 650,000

Çmimi qirasë:

€ 1500

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

1672 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2009

Viti rikonstruksionit

2018

Kati

1

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera servis makinash bashkë me ambient banimi në katin e dytë të ndërtesës. Ambienti i servisit është i gatshëm për punë pasi është i kompletuar me të gjitha pajisjet me bashkohore që i duhen një servisi makinash. Ambienti i banimit me një sipërfaqe prej 207 m2 organizohet në një sallon, një sallon + kuzhinë , dy dhoma gjumi dhe një tualet. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Informacione shtesë

Sipërfaqja

1672

Sipërfaqja

207

Dhoma

1

Dhoma

4

Banjo

2

Banjo

1

Dhoma gjumi

0

Dhoma gjumi

2


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Bradashesh, Shqipëria

Zip: 3009

Kontakto