Apartamente - SHITJE

Shitet Apratament 3+1+3+3 Në Lagjen Visarjon Xhuvani

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 110,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

155 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

3

Dhoma gjumi

3

Viti ndërtimit

2008

Viti rikonstruksionit

2014

Kati

8

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+3+3 në lagjen "Visarjon Xhuvani". Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri të mirëadministruar, në një nga zonat më të preferuara të qytetit, ku ofrohen të gjitha facilitetet e nevojshme. Sipërfaqja prej 155 m2 organizohet në një soxhorno, një dhomë ngrënie të veçuar, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Apartamenti është i gjithi i shtruar me parket dhe ka një pozicion fantastik jug-perendim.  Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto