Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 3+1 Në Lagjen Visarjon Xhuvani

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 75,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

120 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

3

Viti ndërtimit

2006

Viti rikonstruksionit

2020

Kati

7

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 në lagjen "Visarjon Xhuvani". Apartamenti me një sipërfaqe prej 120 m2 organizohet në një soxhorno, tre dhoma gjumi, dy koridore, dy ballkone dhe dy tualete. Dhomat janë të shtruara me parket. Apartamenti është me sistem ngrohjeje kaldaja. Disponon dokumentacion të rregullt me certifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto