Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Tek Parku Rinia

Rruga Koco Brisku, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 70,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

121 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2010

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

6

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë parkut "Rinia" . Apartamenti organizohet në një sallon të madh së bashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone . Apartamenti ka të instaluar edhe sistemin e ngrohjes . Çmimi është i diskutueshëm . Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Koco Brisku, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto