Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Tek Lulet

E852, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 68,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

146 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2011

Viti rikonstruksionit

2015

Kati

3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1ne afersi te rrethrrotullimit te luleve. Apartamenti ka një hapësirë të konsiderueshme prej 146 m2 në total, prej së cilës 99 m2 është hapësirë e brendshme, 7 m2 sipërfaqe e përbashkët dhe 40 m2 sipërfaqe verande. Apartamenti organizohet në një sallon bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi një tualet dhe një garderobë. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: E852, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto