Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Pranë Neptunit

Rruga 28 Nentori, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 38,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

56 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1989

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

1

Përshkrimi

Shitet apartamenti 2+1 pranë neptunit. Apartamenti është organizuar në një sallon të madh me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka orientim nga jug-lindja. Në çmim përfshihet edhe një ambient jashtë apartamentit i cili aktualisht shërben si depo magazinimi. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga 28 Nentori, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto