Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Qendër

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 85,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

110.48 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2007

Viti rikonstruksionit

2009

Kati

8

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në qendër të qytetit, në lagjen Aqif Pasha. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri të mirëadministruar. Sipërfaqja 110.48 m2 organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti me pozicion jug-lindje, është totalisht i mobiluar dhe tepër cilësor. Disponon dokumentacion të rregullt me çerftifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto