Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Qendër

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 5,500,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

68.5 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1980

Viti rikonstruksionit

2005

Kati

3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në qendë të qytetit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati egzistues. Organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi, një garderobë, një tualet dhe një ballkon. Cmimi është i diskutueshëm. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto