Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen Qemal Stafa

Rruga Sul Misiri, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 6,200,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

110 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2009

Viti rikonstruksionit

2009

Kati

7

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në lagjen Qemal Stafa, pranë Big Market. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe organizohet në dy dhoma gjumi të mëdha, soxhorno dhe guzhina gjithashtu janë me hapsirë të bollshme, një tualet dhe dy ballkone. Ballkoni i parë  ka pamje nga lindja dhe ballkoni i dytë ka pamje nga veri-perëndimi.. Apartamenti është i arreduar në menyre bashkohore, të gjitha të reja, me sistem ngrohjeje dhe aktualisht bosh. Apartamenti është shfrytëzuar jo më shumë se dy muaj për arsye emigracioni. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Sul Misiri, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto