Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen Emin Matraxhiu

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 70,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

80 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2009

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

4

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në Lagjen Emin Matraxhiu . Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me orientim  jug  -  perëndim.  Hapsira prej 80m2 organizohet në një soxhorno të madhe ,dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy  ballkone.Apartamenti ka një arredim totalisht te ri dhe modern. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto