Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen Dyli Haxhire

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 74,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

91.62 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2022

Viti rikonstruksionit

2022

Kati

8

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjen "Dyli Haxhire", në një zonë shumë të mirë të qytetit, shumë pranë qendrës, ku ofrohen të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 91.62 m2, e cila organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi,  një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dhe ka një pozicion jug-lindje. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 . 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto