Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen Beqir Dardha

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 4,000,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

85 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1976

Viti rikonstruksionit

2000

Kati

5

Përshkrimi

Shitet apartamenti 2+1 në lagjen "Beqir Dardha". Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe të fundit të një pallati egzistues me tarracë të izoluar dhe nuk ka probleme me lagështinë. Apartamenti organizohet në një sallon bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Disponon dokumentacion të rregullt me certifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto