Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen Beqir Dardha

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 46,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

62 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1985

Viti rikonstruksionit

2000

Kati

5

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjen "Beqir Dardha."  Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues pa ashensor, është i mobiluar me sipërfaqje prej 62 m2. Apartamenti organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto