Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen 5 Maj

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 5,700,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

70 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1994

Viti rikonstruksionit

2009

Kati

2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjen 5 Maj. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati egzistues me një sipërfaqeje prej 70m2 dhe është pjesërisht i mobiluar. Ky apartament organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi, një garderobë, një tualet dhe një ballkon. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto