Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit

Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 3,500,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

70 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2000

Viti rikonstruksionit

2019

Kati

5

Përshkrimi

Hyrja ndodhet ne nje pallat egzistues ka struktur te rregullt dhe organizohet ne koridor qe bene shperndarjen e ambjenteve ne sallon me kuzhin dy dhoma gjumi nje tualet dhe ballkon te bollshem.Hyrja Shitet e mobiluar me mobilje te reja duke ju ofruar nje jetes komode, per me shum informacione; Zyrat tona ndodhen perball Stadiumit; kontaktoni 054516868/0693040156

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Sul Papri, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto