Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1 + 1 Në Lagjen Partizani

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 2,700,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

50 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1980

Viti rikonstruksionit

1980

Kati

2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen "Partizani". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Hapësira prej 50 m2 organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto