Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen Visarjon Xhuvani

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 45,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

63 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2009

Viti rikonstruksionit

2012

Kati

7

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen "Visarjon Xhuvani". Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri, në një nga zonat më të preferuara të qytetit, shumë pranë qendrës, ku ofrohen të gjitha facilitetet e nevojshme. Sipërfaqja prej 63 m2 organizohet në një soxhorno së bashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Shitet i pa mobiluar me çmim 45 000 euro.  Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto