Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen Visarjon Xhuvani

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 45,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

72 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2009

Viti rikonstruksionit

2017

Kati

3

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen Visarjon Xhuvani. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri, në një nga zonat më të preferuara të qytetit, ku ofrohen të gjitha facilitetet. Sipërfaqja prej 72 m2 organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon së bashku me një verandë. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë tepër cilësore dhe moderne.  Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto