Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen Skëndërbej

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 52,650

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

81 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2013

Viti rikonstruksionit

2022

Kati

2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen "Skëndërbej". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri. Sipërfaqja prej 81 m2 organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë tepër cilësore dhe moderne dhe gjithashtu është i shtruar me parket. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto