Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen Beqir Dardha

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 3,800,000 - ALL 3,300,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

55 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1995

Viti rikonstruksionit

2019

Kati

1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me shtesë në lagjen Beqir Dardha. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati egzistues. Organizohet në një sallon bashkë me ambientin e gatimit,  dy dhoma gjumi dhe një tualet. Disponon dokumentacion të rregullt me çerftifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto