Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen 5 Maji

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 45,000 - € 42,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

58.2 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1989

Viti rikonstruksionit

2015

Kati

2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen " 5 Maji ". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Sipërfaqja prej 58.2 m2 organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në një mënyrë tepër cilësore dhe moderne, me çdo pajisje te nevojshme për një jetesë sa më komode.  Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto