Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen 28 Nëntori

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 33,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

60 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1988

Viti rikonstruksionit

1988

Kati

4

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen "28 Nëntori". Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues 5-katësh. Sipërfaqja prej 60m2 organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto