Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Në Lagjen Çlirimi

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 35,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

50 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1970

Viti rikonstruksionit

2023

Kati

1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Lagjen "Çlirimi ".Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues, është i mobiluar dhe ka një sipërfaqeje prej 50m2 e cila është e organizuar nga një soxhorno, një dhomë gjumi dhe një tualet. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto