Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1

Rruga Shefqet Daiu, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 3,000,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

60 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1983

Viti rikonstruksionit

2005

Kati

2

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 në lagjen 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati egzistues në gjëndje shumë të mirë. Hapësira 60 m2 organizohet në një  sallon bashkë me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Disponon dokumentacion të rregullt me Certifikatë Pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Shefqet Daiu, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto