Ambiente Biznesi - SHITJE

Shitet Ambjent Biznesi afer Pedagogjikes

Rruga 11 Nëntori, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 110,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

50 m2

Viti ndërtimit

2000

Viti rikonstruksionit

2019

Përshkrimi

Mundesi shum e mire Ambjenti i ri buze rruges kryesore 

Zone dhe vend i pershtatshem per cfar do lloji biznesi 

Ambjenti disponon certifikat te rregullt pronsie

Kontaktoni 0693040156Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga 11 Nëntori, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto