Ambiente Biznesi - SHITJE & QIRA

Shitet Ambient Biznesi Ose Jepet Me Qera

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 100,000

Çmimi qirasë:

€ 220

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

51.7 m2

Viti ndërtimit

1980

Viti rikonstruksionit

2010

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera ambient biznesi në lagjen "28 Nëntori". Ambienti me një sipërfaqe prej 51.7m2 është i arreduar për lokal dhe gjithashtu ka edhe një ambient gatimi dhe një tualet. Ndodhet në një zonë strategjike me prespektivë dhe është gati për punë. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto