Ambiente Biznesi - SHITJE

Shitet Ambient Biznesi

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 125,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

105 m2

Viti ndërtimit

2010

Viti rikonstruksionit

2010

Përshkrimi

 Shitet ambient biznesi në lagjen "11 Nëntori".  Ambienti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është i arreduar për lokal. Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, buzë rrugës kryesore në një zonë tepër të frekuentuar. Cmimi është i diskutueshëm. Disponon dokumentacion të rregull me ceritifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156 / 054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Në afërsi me

Kontakto