89 listime të gjetura

Shitet Toke Are 1864m2

ALL 20,000,000

Toka ndodhet ne rrugen kryesore ne segmentin Elbasan - Librazhd i pershtatshem per investim ka siperfaqe prej 1864m2 nje ane e Tokes esht e rrethuar 50m me [...]

 • Shitet Toke Are 1864m2
 • Shitet Toke Are 1864m2

Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

€ 110,000

Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire dhe me te qete per sa i perket nivelit te jeteses qetesise dhe shume elementeve te tjera, ndodhet ne rrugen kryesor [...]

 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika
 • Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

€ 56,000

Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te qytetit pasi te ofron sherbimet e nevojshme per nje jetes sa me komode, Hyrja Shitet ne kat [...]

 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit
 • Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit

ALL 3,500,000

Hyrja ndodhet ne nje pallat egzistues ka struktur te rregullt dhe organizohet ne koridor qe bene shperndarjen e ambjenteve ne sallon me kuzhin dy dhoma gju [...]

 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit
 • Shitet Apartament 2+1 ke Rruga Trenit

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES

€ 65,000

Apartament i ri i mireadministruar me kushte bashkohore i investuar muajve te fundit,Zona ne te cilen ndodhet hyrja eshte buze rruges kryesore zone e zhvil [...]

 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES
 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES
 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES
 • SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES

Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit

€ 110,000

Pozicionimi ambjentit te ofron mundesi shum te mire per shumllojshmeri aktivitetesh Nje nder zonat me te populluar te qytetit ku nuk mungon levizja ne [...]

 • Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit
 • Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit
 • Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit

Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit

€ 50,000

Nje super Okazion hyrje me siperfaqe 115m2Kati 2-te i mireorganizuar arreduar me kushte bashkohoreNje mundesi per te mos u humbur cmimi i negociushem  [...]

 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit
 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit
 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit
 • Shitet Apartament 3+1 Ke Rruga e Trenit

Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re

€ 29,000

Hyrja ndodhet ne pozicion dhe zone goxha te mire te qytetit Kati 3 i nje pallati egzistues me pamje ballkoni nga perendimi E Mobiluar dhe e inves [...]

 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re
 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re
 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re
 • Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re

Shitet Apartament 3+1 Ne Bulevardin Kryesor

€ 80,000

Nje super mundesi ne bulevardin kryesor hyrje me siperfaqe 180m2Hyrja eshte e mireorganizuar ne 3 dhoma gjumi sallon -guzhin tualetKati 2-te me ballkon me [...]

 • Shitet Apartament 3+1 Ne Bulevardin Kryesor