24 listime të gjetura

Jepet me Qera Ambjent Biznesi

20,000 ALL/muaj

Ambjenti ofron nje mundesi shume te mire Biznesi, per te gjithe ata qe kane ne plan hapjen e nje Biznesi te tyre. Organizimi i brendshem e bene shume te pe [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi

Jepet me Qera Ambjent Biznesi

15,000 ALL/muaj

Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme i pa mobiluar ku ju le hapsir per te krijuar biznesin tuaj ideal ka siperfaqe prej 15.5m2 dhe [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi

Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

20,000 ALL/muaj

Hyrja ndodhet ne Shtepi private kati dyte ne nje zone shum te qete prane sportit te vjeter e mobiluar me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet bashkkohor [...]

 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1
 • Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut

4,320 €/muaj

Vendi i pershtatshem per cfar do lloji aktiviteti si Supermarket Fasoneri etj.Zone e populluar levizje ne cdo orar te dites.Ambjenti disponon hapsir para p [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut
 • Jepet me Qera Ambjent Biznesi Afer Elektrikut

Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia

60,000 ALL/muaj

Ambjenti eshte 150m2 ndodhet ne zone te populluar ku ka levizje ne cdo ore te dites buze rruges kryesore kati 2 i nje vile me ballkon fazad nga rruga ku te [...]

 • Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia
 • Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia
 • Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Qender

25,000 ALL/muaj

Apartamenti ri me te gjitha kushtet bashkohore i vecant ne stilin e tij per nje jetes komode ne qender te qytetit, Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi s [...]

 • Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Qender
 • Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Qender
 • Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Qender
 • Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Qender

Jepet me qera dyqan afer parkut rina ne rrugen kryesore

30,000 ALL/muaj

Ambjent biznesi 75m2 buze rruges kryesore mundesi shum e mire per cfar do lloj aktiviteti pasi ka shum levizje ambjenti eshte i ri ne gjendje shum te mire [...]

 • Jepet me qera dyqan afer parkut rina ne rrugen kryesore