Vila - QIRA

Jepet Me Qera Vilë Në Kusarth

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

€ 400

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

650 m2

Dhoma gjumi

4

Numri i dhomave

6

Numri i banjove

2

Viti ndërtimit

2015

Viti rikonstruksionit

2015

Kati

1

Përshkrimi

Jepet me qera vilë në Kusarth, Elbasan. Vila ka një sipërfaqe prej 650 m2, ku 300 m2 janë ndërtim. Hapësira 300 m2 organizohet në një soxhorno, një ambient gatimi, katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Prona është e rrethuar me kopësht dhe gjithashtu ka edhe një garazh. Jepet me qera me një çmim të arsyeshëm prej 400 euro në muaj. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto