Vila - QIRA

Jepet Me Qera Vilë Dy Katëshe Në Lagjen Skëndërbej

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 50,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

300 m2

Dhoma gjumi

4

Numri i dhomave

6

Numri i banjove

2

Viti ndërtimit

2005

Viti rikonstruksionit

2005

Kati

1

Përshkrimi

Jepet me qera një vilë dy katëshe në lagjen "Skëndërbej" .Vila ka një sipërfaqje prej 300m2 nga të cilat 150m2 është ndërtesë dhe 150 m2 është baçe  përpara shëpisë e mbjellë me pemë frutore. Kati i parë është i organizuar nga një soxhorno ,një ambient gatimi ,një dhomë gjumi dhe një tualet. Kati i dytë është i organizuar nga tre dhoma gjumi dhe një tualet. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto